Sultan Selim Cad.Basamak Sk.No:8
4.Levent/IST

Notebook Teknik Servis


İSS Bilişim
 notebook ve dizüstü onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kuruma ve son kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.
Notebook teknik servis deparmanımızda garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop-notebook tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak notebook’larınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda’da destek vermektedir.
Notebook teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı notebooklarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz laptop arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ile 3 iş günü arasında değişmektedir.

Neler Yapabiliyoruz?

Notebook Problem Tespiti

Notebook Bileşen Onarımı

Notebook Veri Kurtarma İşlemi

Notebook Parça Değişimi

Notebook Aygıt Problemleri

Notebook Temizliği

Çözüm Ortaklarımız

rae lil black fake taxi cool math games ru xxnxl.vip naked in the woods my life as inukai-sans dog chapter 1, meghan the stallion nude rwby p o r n xnxxbangbros.com twitch streamer banned kimmikka hot asian women nude, www.you ji z z.com sneaking into the shower lauren pixie motherandsonporn.com films of tinto brass women sucking a horse