Sultan Selim Cad.Basamak Sk.No:8
4.Levent/IST

Bilgisayar Satış

İSS Bilişim sizlerin isteği üzerine istenilen marka , model ve bütçeye göre kişisel , kurumsal , günlük kullanım için vb. türlerde bilgisayarlar ince detaylara dikkat edilerek hazırlanır ve sizlere sunulur.

Ek olarak isterseniz bilgisayar yerine parçalarını da satın alabilirsiniz. Fakat İSS Bilişimin size sunduğu destek bütçenizi belirlediğiniz ve kullanım alanını bizimle paylaşmanız durumunda gereken parçaları biz temin edip çalışır hale getiriyoruz.

Kişisel Kullanım

Kişisel kullanım bilgisayarlar da yapacağınız işleme göre değişmektedir. Eğer ki oyun ve video – film benzeri işlerle uğraşmayı planlıyorsanız ekran kartı ve işlemci bileşenlerini günlük bilgisayarlardan biraz daha üstün tutmanız gerekecektir. Soğutma sistemi (sıvı veya fan soğutma ) tamamen size kalmış bir şey olup parça seçiminden sonra ki kısım tamamen bizim tarafımızca seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kurumsal Kullanım

Kurumsal bilgisayarlar da görev işlemi ve hard disk’e  (depolama aygıtı) bağlıdır. Kurumsal şirketlerin genellikle evrak ve dosyalarını sakladıklarını göze alırsak depolama alanını yüksek ve saniye başına işlenen komutları yüksek tutmak gerekmektedir. Bu sebeple en doğru seçimleri İSS Bilişim olarak sizler için vermeye hazırız.

Günlük Kullanım

Günlük kullanım için bir bilgisayar istiyorsanız eğer ekran kartına pek de masraf yapmak gerekmemektedir. İşlemci seçimini yeni ve hızlı bir model seçilmesi durumunda günlük işlerinizi (mail kontrol , internette sörf , chat vs.) rahatlıkla karşılayacaktır.

Doğru parçaları seçmekte tereddüt ediyorsanız eğer o işi biz devir alabiliriz. Sizlerin kullanım alanları doğrultusunda maliyeti en altta tutup performansı en tepede tutmaya çalışmaktayız.

Bilgisayarı toplamayı bitirdiğimiz zaman gerekli yazılımları ve bileşenlerin çalışması için gereken yazılımları 1 yıllık lisanslı bir şekilde yükleyip gönderiyoruz. Size sadece güç tuşuna basıp işinize daha hızlı bir şekilde devam etmeniz kalıyor.

Parçaların her biri garanti kapsamında olduğu için bir sorun veya donanım arızası oluştuğunda issbilisim.com adresi iletişim bölümünden bizlere durumu belirttiğiniz takdirde en kısa sürede sizlere dönüş yapıp sorunu çözmek için gerekli ekibimiz yola çıkacaklardır.

rae lil black fake taxi cool math games ru xxnxl.vip naked in the woods my life as inukai-sans dog chapter 1, meghan the stallion nude rwby p o r n xnxxbangbros.com twitch streamer banned kimmikka hot asian women nude, www.you ji z z.com sneaking into the shower lauren pixie motherandsonporn.com films of tinto brass women sucking a horse