Sultan Selim Cad.Basamak Sk.No:8
4.Levent/IST

Bilgisayar Teknik Servis İSS Bilişim


İSS Bilişim olarak bilgisayar teknik servis hizmetimiz de mevcuttur. Bilişim sektörü ile alakalı elimizden gelen her türlü desteği sizler için vermeye hazırız. Sizlerin hizmetine sunduğumuz bilgisayar teknik servis hizmetimizde %95 çözüm oranımız ile sizlere garantili bir şekilde ve teknik destek olarak sizlere 3 ile 6 ay arasında bir garanti kapsamı sağlayarak elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İSS Bilişim olarak parça tamiri , masaüstü bilgisayar , dizüstü bilgisayarlar , tablet vb. teknolojilere garantili ve başarı oranı yüksek bir servis süreci sağlıyoruz. Donanım ekibimize teslim ettiğiniz herhangi bir ürün için asla kuşkunuz olmasın. İSS Bilişim temiz , titiz ve profesyonel bir şekilde çalışarak ürününüzün en kısa zamanda tekrardan sizin elinize geçmesini sağlıyoruz.

Uzmanından Yardım Alın

Bilgisayarınız veya bileşenleriniz gücü yaptığınız işe yetmediğini anladığınız vakit bir telefon kadar uzağınızda olan İSS Bilişim den teknik servis desteği almanız durumunda sizler için en uygun ve en iyi hizmeti almış olacaksınız.

Bileşenlerinizden memnunsunuz fakat düzgün çalışmıyor ise küçük hata düzeltmeleri veya onarım sayesinde tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

İSS Bilişim bilgilerini yedeklemek için kendi sunucularında sizler için yer ayırmaktadır. İstemeniz durumunda sizler için de sunucu çözümleri sunabilmektedir.

İSS Bilişim uzman teknik servis kadrosu ile beraber veri kaybı yaşamadan probleminizi çözüp en kısa zamanda tekrar işinize dönmenizi sağlamaktadır.

Kablo bakımı ve yeni kablo montajı veya kablonun montajının nasıl yapıldığı internet aksaklığı için önem teşkil eder. Bu sorunun çözülmesi için İSS Bilişim bünyesinde ki teknik servis departmanımız sizler için bu sorunu kolayca çözecektir.

teknikservis

Aklınızda soru işareti kalmasın (?)

Onarım Süresi

Ürüne göre değişiklik gösteren bir şey olmasına rağmen 3 iş günü içerisinde ürününüz onarılıp size teslimatı yapılır.

Güvenlik

Ürünlerinizi itina ile onarıp tarafımızca ürüne bağlı olarak 3 ile 6 ay arasında bir garanti kapsamına alıyoruz.

Profesyonellik

Profesyonel donanım ekibimiz ile sizlere sorunsuz , sıkıntısız ve daha hızlı işlem yapma olanağı sağlıyoruz.

Parça Malzeme

Size danışmadan iş yapmıyoruz. Parça veya malzeme gerektiği durumda sizlere danışmadan ve onayınızı almadan işe başlamıyoruz.

Teslimat

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslimatını yapmadan önce İSS Bilişim olarak kırılmaz kutulara ve ambalajlara sararak teslim ediyoruz.

Orjinal Parçalar

Ürününüzün kullanım süresini biraz daha uzatmak ve  şirket politikası nedeniyle orjinal parça kullanımına dikkat etmekteyiz.

rae lil black fake taxi cool math games ru xxnxl.vip naked in the woods my life as inukai-sans dog chapter 1, meghan the stallion nude rwby p o r n xnxxbangbros.com twitch streamer banned kimmikka hot asian women nude, www.you ji z z.com sneaking into the shower lauren pixie motherandsonporn.com films of tinto brass women sucking a horse