Sultan Selim Cad.Basamak Sk.No:8
4.Levent/IST

Web Tasarım

Web Tasarım ve Web Yazılım alanında güvenilir firmalar arasında olmaktan ve İSS Bilişim ile birlikte 20 yıılı aşkın süredir bu mutluluğu paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.

web-tasarım-iss-bilisim

Yazılım Geliştirme Aşamaları

İSS Bilişim olarak başarılı bir web sitesi ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında siz ve biz ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyoruz.

Oluşturulan proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz. İSS Bilişim olarak en uygun ve en hızlı kullanılabilen teknolojik altyapıyı sizler için belirliyor ve uyguluyoruz.

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir. İSS Bilişim olarak bize düşen görev de içeriğinizin arama motoru algoritmalarının anlayabileceği duruma getirip web siteniz için en iyi performansı sağlamaktır.

Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz. Bu aşamadan biz İSS Bilişim olarak sizlere eklemek veya çıkarmak istediğiniz herhangi bir şey olup olmadığını sorup daha düzgün bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitemizin yine web tasarım kriterlerine göre tasarımını yapıyoruz. Google arama motoru algoritmasına göre resimlerin içeriğinize uygun bir ismi olması gerekmektedir ve bizde optimizasyon aşamasında resimlerinizle ilgilenip boyutları , çözünürlüğü ve isimleri hakkında gerekli düzenlemeyi İSS Bilişim olarak tarafımızca gerçekleştirmiş oluyoruz.

Son olarak hazırladığımız web sitesinin sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gözden geçirilerek sitede varsa düzeltme ve eklemeler yapılır ve site yayına açılır. Site yayına sunulduktan sonra isteğinize bağlı olarak arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılabilir. İSS Bilişim siteniz yayınlandıktan sonra da teknik destek olarak yanınızdan ayrılmıyor. Her konuda sorularınız veya yardımımıza ihtiyacınız olduğu anda bize ulaşmanız yetecektir.

web tasarım-iss-bilisim-2

İsteğe göre ;

  • Logo ve grafik tasarımlarınız tarafımızca sağlanabilir.
  • Editörlerimiz tarafından kurumsal içerik oluşturulabilir.
  • Web sitesine başlanmadan demo talebinde bulunabilirsiniz.

Ve daha bunlar gibi nice ayrıcalıklar tamamen İSS Bilişimde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için lütfen iletişim kısmından bize görüş ve isteklerinizi belirtmeyi unutmayınız.

WEB TASARIM

İSS Bilişim olarak web tasarım alanında sizlere hizmet vermekten mutluluk ve keyif duyarız. İSS Bilişim web tasarım alanında kurumsal veya bireysel gözetmeksizin isteklerinizi yerine getirmeye hazırdır. 20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet vermekte olan İSS Bilişim güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizler hizmet sunmaktadır.

Web sitenizde nelerin olmasını istediğinizi belirleyin  ve daha sonra bize ulaşın. Ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş saplanıp projeye başlanabilmesi için gereken adımları sizinle birlikte tamamlayacaklardır. 

Teknoloji çağında olduğumuz için kullanıcılarımız haliyle telefon veya tabletten de bilgisayarda alınan performansı bekliyorlar. Haklısınız tabi kide aynı performansın verilmesi gerekir ve bu sebeple İSS Bilişim size her platformda aynı performans ve kaliteyi sunuyor. Performans ve kalite de düşüş yaşamadan müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Pratik çözümler ve hızlı arayüzü sayesinde İSS Bilişim sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için hem hizmet ağını hem de ekibinde ki bilgi birikim düzeyini genişletmiştir ve genişletmeye devam etmektedir.

Özetlemek gerekirse ;

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

İSS Bilişim tarafından Web Tasarım hizmeti almak için bize ulaşınız.

rae lil black fake taxi cool math games ru xxnxl.vip naked in the woods my life as inukai-sans dog chapter 1, meghan the stallion nude rwby p o r n xnxxbangbros.com twitch streamer banned kimmikka hot asian women nude, www.you ji z z.com sneaking into the shower lauren pixie motherandsonporn.com films of tinto brass women sucking a horse