Sultan Selim Cad.Basamak Sk.No:8
4.Levent/IST

Güvenlik Sistemleri

Günümüzde ev ve iş yerlerinin güvenlik sistemleri kameralar yöntemleriyle korunmaktadır. Kameraların da bir yazılım üzerine çalıştığı mantığını göz önünde bulundurduğumuzda İSS Bilişim olarak bu işe de el atma sorumluluğunu hissettik üzerimizde.

Biz de kurulum ve yazılımı ile ilgilenecek takım arkadaşlarını bünyemize alarak bu sektörde de sizlere hizmet vermeye başladık.

Nasıl Bir Kamera Almalıyım?

Alan ne kadar geniş ne kadar çok olursa olsun bizim için farketmez. Biz sizlere hizmet vermek için günden güne büyüyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Kendimize güvenimiz tam ve bu konuda sizlere sorunsuz bir şekilde destek olmaya hazırız. Sizler bizim için önemlisiniz. Bu yüzden güvenlik konusunu çok fazla önemsiyoruz.

guvenlik-sistemleri-iss-bilisim

Ev veya iş yerleriniz için güvenliği en üst düzeyde tutabilecek kamera çeşidini sizlerle beraber belirliyoruz. Kameranın da tabi ki birden fazla çeşitleri olduğu gibi kullanım alanlarına da göre ayrılıyor. 

Kullanım alanlarını genel olarak değerlendirdiğimiz de analog ve ip kameralar daha çok ön planda görünen kamera çeşitleri olmuştur.

Analog Kameralar

Analog CCTV Sistemleri, Kameralı güvenlik ve izleme sistemleri konusundaki klasik yapıdır.Box Kameralar, Dome Kameralar, Speed Dome Kameralar, IR LED diğer deyişle infrared Kameralar ,Day-Night (Gece Gunduz ) Kameraları,Digital Kayıt Cihazları (DVR lar) ,Matrix Switcher ,Lens vb gibi bilesenleri ile uzmanlar tarafından projenin gereklerine göre tasarlanır. Günümüz koşullarında elektronik güvenlik sektöründe bu alanda fiyatı düşük ürünler bulmak mümkündür. Ancak bu noktada gerek tüketicinin gerekse de firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konu ürünleri hangi firmadan temin ettikleri yani ürün stoğu, satış sonrası teknik desteği gibi alanlarda kalıcı sonuçlar ve çözümler alabilmek olmalıdır.

Analog Kamera Kullanım Alanları

Şehir izleme sistemlerinde kullanılır. Bu sistem günümüz de “Mobese” diye bilinmektedir. Mobese sistemlerin de yüzlerce kamera bulunabilmektedir. Böylelikle köprü, yol ve kavşaklarda trafik durumunu izleyip, kayıt altına alabiliriz.

  • İşverenlerin iş yerlerini, çalışma ortamını ve çalışanlarını izleyebilmesi,
  • Gizli kamera olarak kullanılması,
  • Tiyatro, stadyum, konser alanı gibi alanlarda gösterinin herkes tarafından izlenebilmesi için kullanılır,
  • Infrared aydınlatma il karanlıkta insan gözünün görmediği görüntü yakalayabilmesinden  dolayı kullanılır.

IP Kameralar

IP kameralar CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS(Digital Video Server) ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır. Yaygın olarak olarak geleneksel CCTV(Closed Circuit Television) sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı gözetim ve video kaydı tutmak amacıyla kullanılırlar. Bununla birlikte sadece gözetim ya da personel takibi amacıyla da tercih edilmektedirler. IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

Kullanım Alanları

  • Uzaktan Görüntülenme

Bilimsel Görüntüleme , Çevresel Faliyetleri Görüntüleme , Trafik Görüntüleme , Bebek Bakımı , Araç İçi Uzaktan Görüntüleme , Endustriyel Uzaktan Görüntüleme

  • Güvenlik

Mağaza Zincirleri , Depo ve Ev Güvenliği , Ofis Görüntüleme , Hastaneler , Askeri Alanlar (Ordu Evleri..)

  • Uygulamalar

Web Uygulamaları , Turizm Uygulamaları , Kampus Uygulamaları , Eğlence Mekanları (kafe..) , Okul Uygulamaları

rae lil black fake taxi cool math games ru xxnxl.vip naked in the woods my life as inukai-sans dog chapter 1, meghan the stallion nude rwby p o r n xnxxbangbros.com twitch streamer banned kimmikka hot asian women nude, www.you ji z z.com sneaking into the shower lauren pixie motherandsonporn.com films of tinto brass women sucking a horse